Учбовий центр

З квітня 2013 року в Києві почав роботу Навчальний центр Midea / Idea, який пропонує всім зацікавленим пройти навчання за двома основними програмами:

 • Монтаж та сервіс побутових кондиціонерів, а також кондиціонерів напівпромислової серії.

  Призначена для монтажників, фахівців із сервісу, монтажу і ремонту сервісних центрів, технічних менеджерів новостворених сервісних центрів, провідних монтажних і сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок монтажу та обслуговування, а також створення сервісних центрів з кондиціонерів і кліматичній техніці Midea / Idea.
   
 • Особливості розрахунку, підбору, монтажу, пусконаладки й діагностики мультізональних (центральних фреонових) систем кондиціонування Midea / Idea.

  Призначена для проектувальників. Менеджерів проекту, провідних сервісних фахівців кліматичних компаній, що бажають починати або розвивати напрямок продажів, монтажу та обслуговування мультізональних VRF систем кондиціонування Midea / Idea.

Мета навчання - підвищення кваліфікації фахівців з базовими профільними освітою та навичками, з прив'язкою до технічних особливостей кондиционерной техніки Idea, виконання всіх можливих процедур по пусконаладке, діагностиці та ремонту кондиционерного обладнання. Атестація фахівців після навчання і наявність Сертифікату дозволяє отримати додаткові конкурентні переваги на ринку і підвищити лояльність кінцевого покупця, підкреслити Ваш професійний досвід, при зверненні саме у Вашу компанію або до конкретного фахівця.

Умови проведення навчання:

 • Необхідно заповнити АНКЕТУ-ЗАЯВКУ на проведення навчання (додається нижче) і відправити за адресою: trener@ideaaircon.com.ua
 • Проїзд слухачів до м. Київ (оплачується самостійно)
 • Проживання та харчування у м.Київ 4 ночі, 5 днів, (оплачується самостійно)
 • Умови навчання - уточнюйте у профільного спеціаліста
 • Строки проведення – по мірі комплектації учбових груп
Наберіть ключове слово, наприклад: SMA-07HRN1