![Transfer 1% from all sales as support to Ukrainian Army.](/sites/default/files/styles/news_full/public/images/news/2022-04/ideanews2022-2-site.jpg?itok=2z4jOwiy)
Друзі та партнери!
Працюємо разом на відновлення економіки та наближення перемоги!
ТОВ МИРКОНД як офіційний ексклюзивний дистриб"ютор ТМ IDEA та IDEA PRO взяв на себе зобов"язання перераховувати 1% від наших продажів продукції ТМ IDEA та IDEA PRO протягом дії воєнного стану на підтримку Української Армії на офіційний спеціальний рахунок в НБУ (UA843000010000000047330992708) Кожному покупцю продукції ТМ IDEA та IDEA PRO протягом дії воєнного стану ми даруємо фірмову футболку ТМ IDEA як знак підтримки Української Армії.
Наблизимо перемогу!
Слава Україні!